Rozvozy

Rozvozy jsou realizovány v běžné provozní době (najdete je v sekci Kontakty).

Aktuální rozvozový leták pro rok 2022, naleznete po kliknutí na tento odkaz: ROZVOZOVÝ LETÁK (rozvozový leták se připravuje)

Vybrat si můžete z Jídelního lístku: KLIKNI ZDE


Vaší oblíbenou pizzu, náš šťavnatý burger, nebo i jiná jídla dovezeme až k Vám domů.  Objednávat můžete telefonicky na našich číslech 608 666 499 nebo 376 320 872. Objednávky přijímáme nejpozději 30 minut před zavírací dobou. Své jídlo můžete hradit hotově nebo kartou u řidiče. A pokud si objednáte jídlo, tak si opět můžete na rozvoz přidat i pivo. Na čepu máme 12° Plzeňský Prazdroj.

Rozvor po Klatovech je ZDARMA již při objednání dvou jídel. V případě, že si objednáte pouze jedno jídlo, je celková cena navýšena o dopravu, ve výši je 30,-Kč. Cenu mimo Klatovy vám sdělíme při objednávce, orientačně si ji můžete spočítat sami, základem je 6-8,- Kč/km (podle počtu jídel). Při objednávce jídel nad 500,-Kč od nás dostanete Kofolu, nebo jiný nealko nápoj 2l dle aktuální nabídky ZDARMA (do této částky se nezapočítávají nápoje ani doprava) .

Cena obalu je 10,-Kč.

 


Pizzerie a restaurace Domino má v Klatovech dlouholetou tradici. Od roku 2017 má nového majitele a od této doby neustále pracujeme na vylepšení našich služeb. Měníme nabídku jídel, zlepšili jsme vnitřní vzhled, vybudovali zcela novou terasu.  Rozvozy jídel zajišťujeme každý den, kromě pondělí, kdy máme zavřeno. Rozvoz, je po Klatovech, ve většině případů zdarma. V naší nabídce nenaleznete jen pizzu, ale také těstoviny, pokrmy z brambor, výborné domácí gnocchi a další. Nejnověji máme v nabídce opravdu širokou nabídku burgerů.