Rozvozy

Máme tu další omezení, ale fungujeme pro vás i nadále. Z důvodu nařízení vlády, je restaurace UZAVŘENA. Opět funguje VÝDEJNÍ OKÉNKO, které je pro vás otevřeno do 20.00 hod. ROZVOZY se ale nijak nemění a tak si v klidu objednejte své jídlo i domů. Objednat si můžete i po 20-té hodině telefonicky, max. půl hodiny před koncem standardní otevírací doby, tedy do 21.30, resp. 22.30 (pá,so)

Rozvozový leták zobrazíte po kliknutí na tento odkaz: ROZVOZOVÝ LETÁK DOMINO

Tato omezení zatím platí do odvolání, protože už si opravdu netroufneme říct, jak to bude po ukončení nouzového stavu.


Vaší oblíbenou pizzu nebo i jiná jídla dovezeme až k Vám domů.  Objednávat můžete telefonicky na našich číslech 608 666 499 nebo 376 320 872. Objednávky přijímáme nejpozději 30 minut před zavírací dobou. Své jídlo můžete hradit hotově nebo kartou u řidiče.

Rozvor po Klatovech je ZDARMA. Cena mimo Klatovy je uvedena v rozvozovém letáku, viz. níže. Při objednávce jídel nad 500,-Kč od nás dostanete Kofolu, nebo jiný nealko nápoj 2l dle aktuální nabídky ZDARMA (do této částky se nezapočítávají nápoje ani doprava) .

Cena obalu je 10,-Kč.

Rozvozový leták si můžete otevřít (i stáhnout a vytisknout) po kliknutí na obrázek níže.


Pizzerie a restaurace Domino má v Klatovech dlouholetou tradici. Od roku 2017 má nového majitele a od této doby neustále pracujeme na vylepšení našich služeb. Měníme nabídku jídel, zlepšili jsme vnitřní vzhled, vybudovali zcela novou terasu.  Rozvozy jídel zajišťujeme každý den, kromě pondělí, kdy máme zavřeno. Rozvoz je po Klatovech zdarma. V naší nabídce nenaleznete jen pizzu, ale také těstoviny, pokrmy z brambor, výborné domácí gnocchi a další.

Rozvozy jídel fungují !!!
Dovolujeme si upozornit, že z důvodu nařízení vlády je uzavřena pouze restaurace. Rozvozy i osobní vyzvednutí přes okénko jsou v obou případech možné.