O nás

Pizzerie a restaurace Domino, má v Klatovech dlouhou tradici. U nás naleznete široký výběr pizzy s dovážkou až k vašim dveřím. Najděte si tu nejlepší pizzu právě pro vás. Máte raději Capricciosu nebo Cinque Formaggio,? Se šunkou, kuřecím masem a nebo dáváte přednost vegetariánské? Rajčatový základ je klasika a co vyzkoušet smetanový?  Pizzu od nás si můžete vychutnat v naší provozovně, nebo vám ji dovezeme k obědu do práce, nebo večer na párty. Na párty se vám bude obzvláště hodit naše rodinná pizza, která má průměr 60 cm a v pohodě uspokojí i několik strávníků. V naší nabídce nenaleznete jen pizzu, ale také těstoviny, pokrmy z brambor, výborné domácí gnocchi, které si každý chválí. Z nabídky masových pokrmů si můžete dát třeba velice populární Ermellino, což je vepřová pečeně se zapečeným hermelínem a nebo náš Burger, který děláme ze 150 gramů hovězího masa, s vlastním dipem, salátem, opečenou slaninou, okurkou a cibulí, to vše ve výborné bulce a doplněné o pořádnou porci hranolek. Burger máme nyní i pro milovníky pálivějších variant a to Burger Jalapeňo. Těstoviny i brambory máme i zapékané a naleznete je v nabídce „z naší pece“. Věděli jste, že vaše oblíbené jídlo vám dovezeme po Klatovech zdarma? Mimo Klatovy si účtujeme příplatek, kolik to bude dělat právě k vám, se dočtete v rozvozovém letáku.


Pizzerie a restaurace Domino má v Klatovech dlouholetou tradici. Od roku 2017 má nového majitele a od této doby neustále pracujeme na vylepšení našich služeb. Měníme nabídku jídel, zlepšili jsme vnitřní vzhled, vybudovali zcela novou terasu.  Rozvozy jídel zajišťujeme každý den, kromě pondělí, kdy máme zavřeno. Rozvoz je po Klatovech zdarma. V naší nabídce nenaleznete jen pizzu, ale také těstoviny, pokrmy z brambor, výborné domácí gnocchi a další. Nejnověji máme v nabídce opravdu širokou nabídku burgerů.

Rozvozy jídel fungují !!!
Dovolujeme si upozornit, že z důvodu nařízení vlády je uzavřena pouze restaurace. Rozvozy i osobní vyzvednutí přes okénko jsou v obou případech možné.