Naše nabídka

Máme tu další omezení, ale fungujeme pro vás i nadále. Z důvodu nařízení vlády, je restaurace UZAVŘENA. Opět funguje VÝDEJNÍ OKÉNKO, které je pro vás otevřeno do 20.00 hod. ROZVOZY se ale nijak nemění a tak si v klidu objednejte své jídlo i domů. Objednat si můžete i po 20-té hodině telefonicky, max. půl hodiny před koncem standardní otevírací doby, tedy do 21.30, resp. 22.30 (pá,so)

Rozvozový leták zobrazíte po kliknutí na tento odkaz: ROZVOZOVÝ LETÁK DOMINO

Tato omezení zatím platí do odvolání, protože už si opravdu netroufneme říct, jak to bude po ukončení nouzového stavu.


Vyberte si z naší stálé nabídky jídel. Snažíme se, aby si u nás mohl vybrat opravdu každý. Garantujeme vám čerstvost potravin, ze kterých připravujeme pokrmy. Pizzu i další jídla vám po Klatovech dovezeme zdarma. Leták pro rozvoz si můžete otevřít také z odkazu níže.

Pro zobrazení nabídky ve formátu PDF (možno stáhnout a vytisknout) klikněte na obrázek. Nabídka se otevře v novém okně. 

Jídelní lístek

Nápojový lístek

Rozvozový leták

 

 

 

 

 

 


 

 

 


Pizzerie a restaurace Domino má v Klatovech dlouholetou tradici. Od roku 2017 má nového majitele a od této doby neustále pracujeme na vylepšení našich služeb. Měníme nabídku jídel, zlepšili jsme vnitřní vzhled, vybudovali zcela novou terasu.  Rozvozy jídel zajišťujeme každý den, kromě pondělí, kdy máme zavřeno. Rozvoz je po Klatovech zdarma. V naší nabídce nenaleznete jen pizzu, ale také těstoviny, pokrmy z brambor, výborné domácí gnocchi a další.

Rozvozy jídel fungují !!!
Dovolujeme si upozornit, že z důvodu nařízení vlády je uzavřena pouze restaurace. Rozvozy i osobní vyzvednutí přes okénko jsou v obou případech možné.