Naše nabídka

Vyberte si z naší stálé nabídky jídel. Snažíme se, aby si u nás mohl vybrat opravdu každý. Garantujeme vám čerstvost potravin, ze kterých připravujeme pokrmy. Pizzu i další jídla vč. burgerů, vám po Klatovech dovezeme zdarma. Od března 2020 si k jídlu můžete opět objednat i pivo na rozvoz. Na čepu máme 12° Plzeňský Prazdroj. Leták pro rozvoz si měníme, vybírat zatím můžete ze standardního jídelního lístku, viz. odkazy níže (pokud kliknete na rozvozový leták, tak se vám otevře také stand. jídelní lístek)

Vyzkoušejte náš nový jídelní lístek a mrkněte se i na konec, kde na vás čeká překvapení v podobě spousty variant burgerů. Nový lístek si otevřete po kliknutí na tento odkaz: NOVÝ JÍDELNÍ LÍSTEK

Pro zobrazení nabídky ve formátu PDF (možno stáhnout a vytisknout) klikněte na obrázek. Nabídka se otevře v novém okně. 

Jídelní lístek

Nápojový lístek

Rozvozový leták

 

 

 

 

 

 


 

 

 


Pizzerie a restaurace Domino má v Klatovech dlouholetou tradici. Od roku 2017 má nového majitele a od této doby neustále pracujeme na vylepšení našich služeb. Měníme nabídku jídel, zlepšili jsme vnitřní vzhled, vybudovali zcela novou terasu.  Rozvozy jídel zajišťujeme každý den, kromě pondělí, kdy máme zavřeno. Rozvoz je po Klatovech zdarma. V naší nabídce nenaleznete jen pizzu, ale také těstoviny, pokrmy z brambor, výborné domácí gnocchi a další. Nejnověji máme v nabídce opravdu širokou nabídku burgerů.