Naše nabídka

Vyberte si z naší stálé nabídky jídel. Snažíme se, aby si u nás mohl vybrat opravdu každý. Garantujeme vám čerstvost potravin, ze kterých připravujeme pokrmy. Pizzu i další jídla vč. burgerů, vám po Klatovech dovezeme zdarma a to při objednávce dvou a více jídel. V případě objednání jednoho jídla je dopravné 30,-Kč. Leták pro rozvoz i standardní jídelní lístek,  naleznete kliknutím na obrázky níže.

Vyzkoušejte náš nový jídelní lístek a mrkněte se i na konec, kde na vás čeká překvapení v podobě spousty variant burgerů. Nový lístek si otevřete po kliknutí na tento odkaz: NOVÝ JÍDELNÍ LÍSTEK

Pro zobrazení nabídky ve formátu PDF (možno stáhnout a vytisknout) klikněte na obrázek. Nabídka se otevře v novém okně. 

Jídelní lístek

Nápojový lístek

Rozvozový leták

 

 

 

 

 

 


 

 

 


Pizzerie a restaurace Domino má v Klatovech dlouholetou tradici. Od roku 2017 má nového majitele a od této doby neustále pracujeme na vylepšení našich služeb. Měníme nabídku jídel, zlepšili jsme vnitřní vzhled, vybudovali zcela novou terasu.  Rozvozy jídel zajišťujeme každý den, kromě pondělí, kdy máme zavřeno. Rozvoz, je po Klatovech, ve většině případů zdarma. V naší nabídce nenaleznete jen pizzu, ale také těstoviny, pokrmy z brambor, výborné domácí gnocchi a další. Nejnověji máme v nabídce opravdu širokou nabídku burgerů.