Novinky

V době od 2.9 do 9.9. čerpáme dovolenou, budeme mít zavřeno 

I my si potřebujeme odpočinout a tak jsme se rozhodli, že na jeden týden uzavřeme restauraci. Věříme, že to bez nás ten týden vydržíte a vaše oblíbená jídla si s radostí přijdete vychutnat, a nebo si objednáte rozvoz k vám domů již 10. září.

Měníme se i nadále a to pro vás, naše hosty 

Po modernizaci interiéru, terasy i kuchyně, jsme se rozhodli zasáhnout i do složení jídel. Sice již dlouho připravujeme pokrmy z čerstvých surovin a nebudeme na tom nic měnit, ale udělali jsme další nový krok. Původně jsme na pizzu dávali sýr Eidam, tak jak to zde bylo zavedeno ještě za původního majitele. Od 21.6.2019 již jej u nás nenajdete, na pizzu budeme nadále dávat jen to, co na ní skutečně patří a to je Mozzarella.  Zkrátka Eidam tam nemá co dělat a my pevně doufáme, že tato naše novinka bude pro všechny naše hosty pozitivní změnou. Přijďte tedy ochutnat naši „novou“ pizzu.


 

Ochlaďte se v neděli 16.6.! 

Teploty začínají být opravdu velké, člověku se ani nechce ven. Tak se najezte doma a ochlaďte se vychlazenou Kofolou od nás. Stačí si objednat alespoň dvě jakékoliv pizzy a my vám k nim dovezeme vychlazenou Kofolu zdarma*. Tato akce platí pouze pro rozvozy. Více informací můžete získat na kontaktních číslech, nebo při návštěvě provozovny.

*v rámci jedné objednávky se nárok na Kofolu zdarma nesčítá, tedy jedna Kofola k dvěma i více pizzám


 

Nová nedělní akce je tu! 

Tak opět po nějaké době, musíme zopakovat oblíbenou nedělní akci. V neděli 26.5.2019 od nás dostanete pizzu zdarma. Stačí si objednat alespoň tři pizzy a tu nejlevnější z nich od nás máte zdarma. Tato akce platí pro návštěvu restaurace i rozvozy. Více informací můžete získat na kontaktních číslech, nebo při návštěvě provozovny.

 


Rib eye steak, z brazilského hovězího tento pátek a sobotu (24-25.5)

Na žádost vás, našich věrných hostů, jsme opět připravili speciální nabídku – z brazilského vysokého roštěnce. Připravili jsme Rib eye steak 250g s restovanou zeleninou a přelivem z medvědího česneku. To celé vás přijde na 355,- Kč. Zapít jej můžete výborným ležákem Budějovického Budvaru 33, nebo klasikou z Plzeňského pivovaru. Zváni jsou všichni milovníci dobrého hovězího i dobrého piva.

 

 


Modernizace je dokončena, platí běžný provoz!

Děkujeme všem našim zákazníkům za trpělivost. Modernizace kuchyně proběhla úspěšně, nyní již funguje běžná provozní doba vč. rozvozů. Těšíme se na vaši návštěvu.


Omezení provozní doby v době 29.4. – 6.5.2019

Změna!!! Z důvodu zdržení dodávky nového vybavení a většímu rozsahu prací, než bylo plánováno, bohužel musíme prodloužit i uzavření provozovny a to až do 5.5.2019.

Z důvodu právě probíhající modernizace kuchyně, máme zavřeno od pondělí 29.4. až do čtvrtka 2.5.2019. Bohužel nebudeme mít kde upéci pizzu, ani vařit jiná jídla a z toho důvodu nebude fungovat ani rozvoz. Vše potřebuje svoji údržbu a nejinak je to s naší restaurací. Prostory restaurace jsou již nějaký čas nové a útulnější, teď to čeká i kuchyňské prostory. Po dokončení rekonstrukce, bude naše kuchyně modernější a příprava vašeho jídla, bude pro nás ještě větší zábavou a radostí.


Zelený čtvrtek se zeleným pivem a Rib eye steakem, z brazilského hovězího.

Naše velikonoční nabídka nebude o jehněčím. Ne každý ho má rád. Tak jsme připravili speciální nabídku – z brazilského vysokého roštěnce. V nabídce máme Rib eye steak 250g s restovanou zeleninou a přelivem z medvědího česneku. To celé vás přijde na 355,- Kč. No a na zelený čtvrtek, tuhle šťavnatou pochoutku, můžete zapít zeleným pivkem. To nám dodal pivovar Lobkowicz. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

 


Další nedělní akce je tu! 

Přijďte se v neděli 14.4.2019 dobře najíst a vychutnat si výborné pivo, které se vyznačuje větší hořkostí. „Budvar 33“, jak se tento klenot Budějovického Budvaru jmenuje, dostanete ke každému jídlu za zvýhodněnou cenu 16,-Kč. A věřte nám, u jednoho nezůstane. Tato akce je platná pouze v uvedený den a jen při návštěvě restaurace, tedy na rozvozy se tato akce nevztahuje. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

 


Omezení provozní doby v době 29.4. – 2.5.2019

Z důvodu chystané modernizace kuchyně, budeme mít zavřeno od pondělí 29.4. až do čtvrtka 2.5.2019. Bohužel nebudeme mít kde upéci pizzu, ani vařit jiná jídla a z toho důvodu nebude fungovat ani rozvoz. Vše potřebuje svoji údržbu a nejinak je to s naší restaurací. Prostory restaurace jsou již nějaký čas nové a útulnější, teď to čeká i kuchyňské prostory. Po dokončení rekonstrukce, bude naše kuchyně modernější a příprava vašeho jídla, bude pro nás ještě větší zábavou a radostí.

 

Nadešel ten správný čas, pizza Zdarma je tu zas!

Opět musíme zopakovat oblíbenou nedělní akci. V neděli 31.3.2019 od nás dostanete pizzu zdarma. Stačí si objednat alespoň tři pizzy a tu nejlevnější z nich od nás máte zdarma. Tato akce platí pro návštěvu restaurace i rozvozy.

 

 


Nová nedělní akce! Hlavně pro milovníky těstovin. 

V neděli 24.3. jsme pro vás opět připravili novou akci. Tentokrát hlavně pro ty, co mají rádi těstoviny a když jsou navíc zapečené…..no ochutnejte a uvidíte. Za zvýhodněnou cenu získáte Penne con Pollo, ve kterých najdete Penne, smetanu, pórek, kuřecí maso, česnek, bazalku a sýr. A pokud si je budete chtít nechat dovézt, tak stačí nahlásit číslo 91.

A nezapomeňte nás sledovat zde, nebo na našem Facebooku, protože nedělní akce se u nás stávají již tradicí.


Přijďte posedět a dát si dobré jídlo s limonádou Koli zdarma 

Od úterý do pátku, od nás dostanete ke každému jídlu limonádu Koli dle vlastního výběru. Tato akce platí pouze při návštěvě restaurace, ve dnech 19-22.3. a  26-29.3.

 

 


Pizza Zdarma i tuto neděli

Pro velký úspěch této akce, jsme se rozhodli i tento víkend akci zopakovat. V neděli 17.3.2019 od nás dostanete pizzu zdarma. Stačí si objednat alespoň tři pizzy a tu nejlevnější z nich od nás máte zdarma. Tato akce platí pro návštěvu restaurace i rozvozy.


 

Pizza Zdarma

v neděli 10.3.2019 od nás dostanete pizzu zdarma. Stačí si objednat alespoň tři pizzy a tu nejlevnější z nich od nás máte zdarma. Tato akce platí pro návštěvu restaurace i rozvozy.

 

 


Nově na čepu Budvar 33

od 8.2.2019 máme na čepu novinku Budějovického Budvaru. Budvar 33, který je výjímečný zejména svou hořkostí.


Rozšířená nabídka vín

naše nabídka vín se rozrostla. V nabídce najdete i jakostní vína z vinařství CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s. , které patří mezi nejvýznamnější a nejstarší vinařství v České republice. Jedná se o firmu rodinného typu s hlubokými moravskými kořeny a tradicemi. Přijďte posedět k praskajícímu krbu a dejte si dobré víno z naší nabídky.

 


Každá 10 pizza zdarma

Od 6.11.2018 jsme nově zavedli věrnostní program pro ty, kteří si objednají pizzu s sebou a přijdou si pro ni do naší provozovny. Při první návštěvě u nás dostanete kartičku a razítko. Každá vaše další objednávka s vlastním odnosem = razítko do kartičky. No a desátá pizza je pro vás ZDARMA*

* věrnostní program se nevztahuje na konzumaci v restauraci a na rozvoz. Pizza zdarma je jakákoliv pizza v ceně do 125,-Kč. Pokud si vyberete pizzu dražší, doplatíte si pouze rozdíl v ceně. Cena obalu je již zahrnuta.


Rodinná pizza 60 cm

Víte jak vypadá a jak velká je naše rodinná pizza? To že má 60 cm si přečtete, ale málokdo si ji dokáže ve skutečnosti představit. Tak se podívejte po kliknutí na tento odkaz: RODINNÁ PIZZA  


Modernizace vnitřních prostor

Úspěšně jsme dokončili částečnou rekonstrukci vnitřních prostor. Chceme pro vás vytvořit ještě lepší prostředí, tak aby jste se u nás cítili opravdu dobře. A budeme v tom pokračovat i nadále.


Nově platby kartou

Na základě poptávky našich hostů, jsme zavedli v naší provozovně i platbu kartou. Nyní se již nemusíte bát, jestli u sebe budete mít dostatečnou hotovost.


Otevírací dobu naleznete zde: OTEVÍRACÍ DOBA 

Rozvozový leták si otevřete nebo stáhnete zde: ROZVOZY

 


Pizzerie a restaurace Domino má v Klatovech dlouholetou tradici. Od roku 2017 má nového majitele a od této doby neustále pracujeme na vylepšení našich služeb. Měníme nabídku jídel, zlepšili jsme vnitřní vzhled, vybudovali zcela novou terasu.  Rozvozy jídel zajišťujeme každý den, kromě pondělí, kdy máme zavřeno. Rozvoz je po Klatovech zdarma. V naší nabídce nenaleznete jen pizzu, ale také těstoviny, pokrmy z brambor, výborné domácí gnocchi a další.

×
Show
V době od 2.9. do 9.9. čerpáme dovolenou. Provozovna bude uzavřena.