Novinky

Doba se mění a my s ní

To, že se neustále snažíme měnit asi víte. Poslední proměnou prošla naše samotná restaurace a tak se u nás nyní můžete cítit lépe. Mění se bohužel i věci kolem nás, ceny potravin i ceny energií a v neposlední řadě i zvyky zákazníků, hostů restaurací.  A my, v důsledku tohoto zdražování, nechceme zvýšení cen prakticky všeho, přenášet na vás, naše zákazníky. Proto jsme začali hledat úspory jinde (tak aby jsme nesahali k surovinám nižší kvality). Situaci jsme vyhodnocovali dva měsíce a naše rozhodnutí o změně, je úprava pracovní doby. Úpravu, která je platná od 29.11.2022, naleznete po kliknutí na tento odkaz: KONTAKTY A PROVOZNÍ DOBA


Dovolenou jsme využili na to, aby jste se u nás cítili ještě lépe

Sice jsme zde avizovali, že čerpáme dovolenou, ale využili    jsme ji nakonec aktivně. Provedli jsme další modernizaci vnitřních prostor, tak aby jste se u nás cítili ještě lépe.      Přijďte se tedy podívat, jak se interiér u nás změnil.

Najdete zde nové vybavení interiéru, které dostalo    modernější vzhled. Také jsme koberec vyměnili za zbrusu novou podlahu. A co se u nás nezměnilo? Stále máme pro    vás nachystána jídla, která připravujeme tak, jak nejlépe umíme. Už dlouho nejsme specializování jen na pizzu a    pastu, ale připravujeme také vynikající a šťavnaté burgery          a budeme v tom pokračovat. No a v neposlední řadě u nás naleznete i nadále příjemný personál.

 


Čerpáme dovolenou a budeme mít zavřeno.

V době od 5.9. do 15.9.2022 budeme mít zavřeno z důvodu čerpání dovolené. Opět se můžeme potkat 16.9. od 16.00 hod. Děkujeme za pochopení.


Tak už to tu zase máme…Velikonoce a Zelený čtvrtek se zeleným pivkem, plus dvě speciální nabídky

Jak už se stalo tradicí, tak na  Zelený čtvrtek, budeme mít zase zelené pivo.  Takže, šup šup ve čtvrtek 14.4. k nám do restaurace a určitě si k němu vyberete něco dobrého (třeba speciály níže). A víte ještě, že v minulém roce, jsme vám ho mohli dávat pouze z okénka a nebo na rozvoz? Doufejme, že tato doba už je definitivně za námi a už bude jen veseleji.

Velikonoční speciál od nás (a rovnou dva)….

Burger s trhaným masem za 225,- Kč a Pizza TEXAS, která je také s trhaným masem, červenou cibulkou a Jalapeňos za 189,-Kč

Přijďte tedy ochutnat, rádi vás uvidíme.


KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOC A OTEVÍRACÍ DOBA

Celý náš kolektiv přeje vám všem, stávajícím, ale i budoucím zákazníkům co nejpohodovější prožití vánočních svátků. A i my si chceme odpočinout a strávit tyto chvíle s rodinou, tak tu pro vás chvilku nebudeme.

Od 24.12 do 27.12. budeme mít zavřeno, těšit se na vás budeme od úterka 28.12.2021.

31.12.2021 máme otevřeno 10.30 – 18.00  a 1.1.2022 od 12.00 do 22.00 hod.


PŘEDVÁNOČNÍ AKCE SE SUPER CENOU!!!

Šéfkuchař vás zve na speciální akci. Od 10.12.2021 až do 23.12.2021 máte možnost objednat si rodinnou 60 cm pizzu z naší základní nabídky (4 druhy) za zvýhodněnou cenu 270,- Kč. Tato akce platí jak u nás v restauraci, tak na rozvozu. Takže ať už máte opravdu velký hlad , chcete se najíst celá rodina, pořádáte párty, zkrátka tohoto macka za takovou cenu, to musíte mít. Cena je konečná a je v ní zahrnutý i obal (krabice). Níže upřesňujeme druhy, kterých se akce týká:

51. MARGHARITA – Tomat, sýr
52. PROSCIUTTO – Tomat, sýr, šunka
53. CAPRICCIOSA  – Tomat, sýr, šunka, žampiony
54. SALAMI – Tomat, sýr, salám, pórek


V ZÁŘÍ SE CHVILKU NEUVIDÍME

 V období od 6.9.2021 do 16.9.2021 bude restaurace uzavřena a nebudou fungovat ani rozvozy.

I my si potřebujeme odpočinout a věříme, že nám trochu odpočinku prominete. Nebojte, těch pár dní uteče jak nic a opět si budete moct přijít pochutnat k nám do restaurace a nebo si jídlo nechat dovézt domů.

Děkujeme za pochopení

 

Terasa v novém kabátu otevřena!

Pustili jsme do modernizace exteriéru naší restaurace tak, aby jste se u nás cítili ještě lépe. Otevřeli jsme opět terasu, po rekonstrukci v úplně novém hávu. Počasí nám přeje a tak přijďte posedět. Doufáme, že tuto příjemnou změnu uvítáte.

 

 


Tak už máme zase otevřeno, sice dle omezení, ale můžete přijít

 

Tak už je to zase tady. Rozvolnění přišlo a s ním i otevření vnitřních prostor naší restaurace. Můžete k nám dorazit v obvyklé otevírací době, ale vzhledem k omezením, je možná lepší si zavolat a rezervovat. Ani nevíte, jak jsme se těšili na to, až se po tak dlouhé době zase sejdeme osobně. Vybírat u nás máte stále z čeho, ať klasika v podání pizzy, našich domácích nočků (gnocchi) a nebo široké nabídky našich burgerů. Přijďte si pochutnat k nám, rádi vás zde uvidíme.


Travička zelená….houby travička, zelené pivo

Po nějakém tom zvažování, vzhledem ke stále nepříznivé situaci, jsme se konečně rozhodli. Tak nějak nechceme porušovat tradici a tak letos bude! Ano bude na zelený čtvrtek, zelené pivo. Sice si ho pouze můžete odnést s sebou v petce……ale určitě lepší než nic. Raději by jsme vás uvítali u nás, u pěkně čerstvě natočené do půllitru a k tomu něco dobrého, ale co naděláme. Takže, šup šup ve čtvrtek k okénku a nebo si zavolejte o něco dobrého a my vám tu zelenou nádheru přivezeme.

Tak neváhejte, než vám ho někdo vypije.

 


Suchý únor je pryč ! Pivo může téct proudem.

A jaké jiné, než 12° Plzeňský Prazdroj. Pivo si můžete objednat společně s jídlem na rozvoz, nebo si přijít k našemu výdejnímu okénku. K burgeru, pizze nebo jiné pochoutce z naší nabídky se bude určitě hodit.

Tak neváhejte, máme vyčištěné trubky a čerstvě naraženo.

 

 


Provoz Vánoce

Ve dnech 24.12 a 25.12. budeme mít zavřeno. Budeme se těšit opět v sobotu na vaše objednávky z okénka nebo s rozvozem. Užívejte si pohodové vánoční svátky a nenechte se vystrašit. Žijte si podle svého, tak jak vám to vyhovuje, jen tak můžete být šťastní.


Tak už zase zavírat? Bohužel ano

Velice nás to mrzí, že se nemůžeme opět setkávat od pátku v naší restauraci osobně. Nás ovšem neodradí už nic, je to sice vyčerpávající, ale budeme tu stále pro vás, naše spokojené hosty. Jak to tak bývá, při tom násilném uzavření, tak bude fungovat opět okénko a rozvozy. Bohužel radost z toho, že vás budeme moct obsloužit u stolu nám nevydržela dlouho. Snad už se situace zklidní a nebude tento stav trvat dlouho. Je pro nás větší radostí, když si u nás můžete sednout k hořícímu krbu, dát si oblíbenou pizzu, naše skvělé domácí nočky a nebo jednoho z našich burgerů, kterých máme na výběr opravdu dost. Zkrátka tu pohodu posezení s někým blízkým, to vám rozvoz nenahradí. Pro rozvozy prosím používejte nový jídelní lístek, třeba kliknutím na obrázek v příspěvku níže.


Konečně jsme se dočkali a otevíráme po vládních opatřeních

Opět pro vás otevíráme i vnitřní prostory naší restaurace. Po nuceném uzavření restaurace, díky vládním opatřením, jsme opět v provozu, sice v trochu omezeném režimu, ale rádi vás přivítáme u nás v restauraci. Připravili jsme pro vás zbrusu nový jídelní lístek, který se rozrostl o širokou nabídku burgerů. Troufneme si říct, že naše nabídka burgerů je nejpestřejší v Klatovech. Jídelní lístek si můžete otevřít zde, stačí kliknout na obrázek vedle.

 


Burger pro opravdové jedlíky

Pro ty, kteří milují burgery a ty z Domina obzvláště. Naše novinka je XXL verze, pod názvem „Master Burger„. Je to opravdu macek, kdy základem je hovězí maso o hmotnosti 300g, celková porce v základu je 700g. Větší je i bulka a pro porovnání, na obrázku máte bulku ze standardní verze našich burgerů. Samozřejmostí, jsou u nás v základní ceně i hranolky a tady jsou dvojnásobné. Cena burgeru začíná na 350,-Kč. Dopřát si můžete klasiku, klasiku se sýrem nebo i variantu s Jalapeňo nebo volským okem.

Ostatně vyzkoušejte a uvidíte. Přejeme dobrou chuť.


Zveme vás na Svatomartinskou husu.

I přes veškerá omezení, se snažíme zachovat zvyky, které jsme měli dříve. Sice vás nepozveme k nám dovnitř, ale pouze k výdejovému okénku a nebo vás navštíví náš kurýr u vás doma. Na tuto neděli 8.11. jsme pro vás přichystali Svatomartinskou husu. Tu pro vás připravíme pěkně křupavě vypečenou, s červeným zelím a variací knedlíků (houskový, bramborový a bavorský). Zapít ji můžete Plzeňským ležákem, který vám také dovezeme nebo si jej můžete odnést od okénka společně s husičkou. Pro více informací, objednávky nebo rezervace volejte na uvedené kontakty.


DALŠÍ OMEZENÍ, ALE JSME TU PRO VÁS I NADÁLE

Máme tu další omezení, ale fungujeme pro vás i nadále. Z důvodu nařízení vlády, je restaurace UZAVŘENA. Opět funguje VÝDEJNÍ OKÉNKO, které je pro vás otevřeno do 20.00 hod. ROZVOZY se ale nijak nemění a tak si v klidu objednejte své jídlo i domů. Objednat si můžete i po 20-té hodině telefonicky, max. půl hodiny před koncem standardní otevírací doby, tedy do 21.30, resp. 22.30 (pá,so)

Rozvozový leták zobrazíte po kliknutí na tento odkaz: ROZVOZOVÝ LETÁK DOMINO

Tato omezení zatím platí do odvolání, protože už si opravdu netroufneme říct, jak to bude po ukončení nouzového stavu.


A JE TO TU ZASE: ZÁKAZY, PŘÍKAZY A NAŘÍZENÍ

 My jsme tu stále pro vás. Sice přišlo další nařízení a již dnes, musíme mít otevřeno jen do 20.00 hod., což dodržíme, ale budeme i dále fungovat co se rozvozů týče.

Stále máte možnost, nechat si jídlo dovézt domů a nebo si jej vyzvednout osobně přes okénko.

V neděli a od úterý do čtvrtka vozíme do 21.30 a v pátek a sobotu do 22.30.

 


V ZÁŘÍ SE TÝDEN NEUVIDÍME

 

 V období od 1.9.2020 do 7.9.2020 bude restaurace uzavřena a nebudou fungovat ani rozvozy.

I my si potřebujeme odpočinout a věříme, že nám trochu odpočinku prominete. Nebojte, týden uteče jak nic a opět si budete moct přijít pochutnat k nám do restaurece a nebo si jídlo nechat dovézt domů.

Děkujeme za pochopení


ZVEME VÁS NA NÁŠ NOVÝ BURGER „JALAPENO“

 Máte rádi trochu pálivé jídlo? Vyzkoušeli jste už  naše hovězí burgery a stále vám něco chybělo? Tak přijďte ochutnat náš nový   Burger Jalapeňo.

A nebojte, určitě to není v pálivosti žádný masakr. Náš degustátor řekl: „ten nepálí, ten hřeje“ a přidal k tomu spokojený úsměv.

Je to třetí kousek z naší burger série a myslíme, že nebude poslední.

Jste srdečně zváni.

A jedna tajná informace – můžeme vám ho i dovézt domů.


NEJEN OBLÍBENÉ JÍDLO, ALE I DEZERT MENU

Nově pro vás všechny, co rádi i mlsáte, máme připraveno denní Dezert Menu. V něm naleznete zákusek ke kávě, dle denní nabídky a cena je vždy složena z kávy a tohoto zákusku.

A opravdu se můžete těšit, protože naše zákusky jsou a budou pouze domácí, žádné kupované polotovary.

Tak přijďte ochutnat


JEDNA PLZEŇ NA NÁS!

Ve spolupráci s Plzeňským Prazdrojem, máme pro vás pozvánku na jedno pivko od nás. Za první objednané pivo pak dostanete další na náš účet. Akce je omezená na jedno pivo na osobu a platí jen do vypití zásob.

Tak si pospěšte, ať se na vás dostane. Je skvělé si dát jedno pivo k jídlu a jedno na „spláchnutí“ vašeho oblíbeného pokrmu a za to už nezaplatit. Neváhejte tedy navštívit naši restauraci a pizzerii Domino, náš ochotný personál se již na vás těší.


TAK JE TO TU! OTVÍRÁME NAPLNO!

Od úterý 26.5. jsme tu pro vás ve standardních časech. Můžete přijít k nám do restaurace, nebo na terasu (pokud to dovolí počasí). Samozřejmě i rozvozy fungují jako doposud.

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří nám zůstali věrní a v době omezení si objednávali jídlo domů.

 

 


DNE 8.5. MÁME ZAVŘENO

Objednávat můžete opět od soboty 9.5.2020


PIVKO S SEBOU NEBO NA ROZVOZ

I pivo si u nás můžete dát. Buď cestou kolem, kdy vám ho natočíme do kelímku, nebo 2l pet lahve a nebo vám ho dovezeme v pet lahvi, k jídlu z naší restaurace až k vám domů.
Jídlo domů si můžete objednávat standardně do 21.30 hod. v pátek a sobotu pak do 22.30 hod.

Nabídku si otevřete po kliknutí na tento odkaz nebo na obrázek rozvozového auta: ROZVOZOVÝ LETÁK


ROZVOZ NEBO VÝDEJNÍ OKÉNKO

Záleží na vás co si vyberete

My máme pro vás otevřeno!                                         Rozvoz jídla je nepřerušen, můžete si tedy objednat jídlo domů nebo si pro svoji pizzu dojít k nám, dostanete ji přes okénko. 
Jídlo domů si můžete objednávat standardně do 21.30 hod. v pátek a sobotu pak do 22.30 hod.

Nabídku si otevřete po kliknutí na tento odkaz nebo na obrázek rozvozového auta: ROZVOZOVÝ LETÁK


Důležité upozornění na omezení provozní doby, rozvozy ale jedou dál!

Z důvodu nařízení vlády, dochází ke změně provozní doby až do odvolání.

Út-Čt: 10.30-20.00 hod.

Pá-So: 10.30-20.00 hod.

Ne: 12.00-20.00 hod.

Po: Zavřeno

Rozvozy fungují bez omezení!!!
Jídlo domů si tedy můžete objednávat standardně do 21.30 hod. v pátek a sobotu do 22.30 hod.

Nabídku si otevřete po kliknutí na tento odkaz nebo na obrázek rozvozového auta: ROZVOZOVÝ LETÁK


Vánoce, Vánoce přicházejí……

A s nimi večírky, mejdánky, sešlosti. Řešíte každý rok, kde se sejít s kolegy z práce, nebo kamarády na vánočním večírku? U nás najdete ten ideální prostor, který můžete mít jen pro sebe. Nezapomeňte si ale včas místo u nás zarezervovat. Kalendář se nám již plní, tak zavolejte na telefonické kontakty uvedené zde, nebo se přijďte domluvit osobně do restaurace. S námi se dá domluvit cokoliv.

 


Přijďte tuto sobotu nebo neděli na Svatomartinské menu.

Na tento víkend jsme pro vás připravili Svatomartinské menu. No a co od něj můžete očekávat jiného, než husu. Tu pro vás připravíme pěkně křupavě vypečenou, s červeným zelím a variací knedlíků (houskový, bramborový a bavorský). Zapít ji můžete Plzeňským ležákem nebo dvanáctkou z Budvaru (tu máme výjimečně pro tuto příležitost)

 

 


Tak je to tu! Dnešním dnem počínaje, můžete u nás i rozvoz zaplatit kartou.nově zaplatíte kartou i na rozvozu jídel

Na podněty, vás našich zákazníků, jsme pořídili do rozvozového auta platební terminál a od 7.11.2019 můžete svoji objednávku uhradit kartou. Nemusíte tedy přemýšlet, jestli máte u sebe dostatečnou hotovost a nebo rychle hledat bankomat. Tímto krokem jsem vám opět blíž.

 


Opět pro vás máme nedělní akci! 

Tak opět po nějaké době, musíme zopakovat oblíbenou nedělní akci. V neděli 13.10.2019 od nás dostanete pizzu zdarma. Stačí si objednat alespoň tři pizzy a tu nejlevnější z nich od nás máte zdarma. Tato akce platí pro návštěvu restaurace i rozvozy. Více informací můžete získat na kontaktních číslech, nebo při návštěvě provozovny.


V době od 2.9 do 9.9. čerpáme dovolenou, budeme mít zavřeno 

I my si potřebujeme odpočinout a tak jsme se rozhodli, že na jeden týden uzavřeme restauraci. Věříme, že to bez nás ten týden vydržíte a vaše oblíbená jídla si s radostí přijdete vychutnat, a nebo si objednáte rozvoz k vám domů již 10. září.


Měníme se i nadále a to pro vás, naše hosty 

Po modernizaci interiéru, terasy i kuchyně, jsme se rozhodli zasáhnout i do složení jídel. Sice již dlouho připravujeme pokrmy z čerstvých surovin a nebudeme na tom nic měnit, ale udělali jsme další nový krok. Původně jsme na pizzu dávali sýr Eidam, tak jak to zde bylo zavedeno ještě za původního majitele. Od 21.6.2019 již jej u nás nenajdete, na pizzu budeme nadále dávat jen to, co na ní skutečně patří a to je Mozzarella.  Zkrátka Eidam tam nemá co dělat a my pevně doufáme, že tato naše novinka bude pro všechny naše hosty pozitivní změnou. Přijďte tedy ochutnat naši „novou“ pizzu.


 

Ochlaďte se v neděli 16.6.! 

Teploty začínají být opravdu velké, člověku se ani nechce ven. Tak se najezte doma a ochlaďte se vychlazenou Kofolou od nás. Stačí si objednat alespoň dvě jakékoliv pizzy a my vám k nim dovezeme vychlazenou Kofolu zdarma*. Tato akce platí pouze pro rozvozy. Více informací můžete získat na kontaktních číslech, nebo při návštěvě provozovny.

*v rámci jedné objednávky se nárok na Kofolu zdarma nesčítá, tedy jedna Kofola k dvěma i více pizzám


 

Nová nedělní akce je tu! 

Tak opět po nějaké době, musíme zopakovat oblíbenou nedělní akci. V neděli 26.5.2019 od nás dostanete pizzu zdarma. Stačí si objednat alespoň tři pizzy a tu nejlevnější z nich od nás máte zdarma. Tato akce platí pro návštěvu restaurace i rozvozy. Více informací můžete získat na kontaktních číslech, nebo při návštěvě provozovny.

 


Rib eye steak, z brazilského hovězího tento pátek a sobotu (24-25.5)

Na žádost vás, našich věrných hostů, jsme opět připravili speciální nabídku – z brazilského vysokého roštěnce. Připravili jsme Rib eye steak 250g s restovanou zeleninou a přelivem z medvědího česneku. To celé vás přijde na 355,- Kč. Zapít jej můžete výborným ležákem Budějovického Budvaru 33, nebo klasikou z Plzeňského pivovaru. Zváni jsou všichni milovníci dobrého hovězího i dobrého piva.

 

 


Modernizace je dokončena, platí běžný provoz!

Děkujeme všem našim zákazníkům za trpělivost. Modernizace kuchyně proběhla úspěšně, nyní již funguje běžná provozní doba vč. rozvozů. Těšíme se na vaši návštěvu.


Omezení provozní doby v době 29.4. – 6.5.2019

Změna!!! Z důvodu zdržení dodávky nového vybavení a většímu rozsahu prací, než bylo plánováno, bohužel musíme prodloužit i uzavření provozovny a to až do 5.5.2019.

Z důvodu právě probíhající modernizace kuchyně, máme zavřeno od pondělí 29.4. až do čtvrtka 2.5.2019. Bohužel nebudeme mít kde upéci pizzu, ani vařit jiná jídla a z toho důvodu nebude fungovat ani rozvoz. Vše potřebuje svoji údržbu a nejinak je to s naší restaurací. Prostory restaurace jsou již nějaký čas nové a útulnější, teď to čeká i kuchyňské prostory. Po dokončení rekonstrukce, bude naše kuchyně modernější a příprava vašeho jídla, bude pro nás ještě větší zábavou a radostí.


Zelený čtvrtek se zeleným pivem a Rib eye steakem, z brazilského hovězího.

Naše velikonoční nabídka nebude o jehněčím. Ne každý ho má rád. Tak jsme připravili speciální nabídku – z brazilského vysokého roštěnce. V nabídce máme Rib eye steak 250g s restovanou zeleninou a přelivem z medvědího česneku. To celé vás přijde na 355,- Kč. No a na zelený čtvrtek, tuhle šťavnatou pochoutku, můžete zapít zeleným pivkem. To nám dodal pivovar Lobkowicz. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

 


Další nedělní akce je tu! 

Přijďte se v neděli 14.4.2019 dobře najíst a vychutnat si výborné pivo, které se vyznačuje větší hořkostí. „Budvar 33“, jak se tento klenot Budějovického Budvaru jmenuje, dostanete ke každému jídlu za zvýhodněnou cenu 16,-Kč. A věřte nám, u jednoho nezůstane. Tato akce je platná pouze v uvedený den a jen při návštěvě restaurace, tedy na rozvozy se tato akce nevztahuje. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

 


Omezení provozní doby v době 29.4. – 2.5.2019

Z důvodu chystané modernizace kuchyně, budeme mít zavřeno od pondělí 29.4. až do čtvrtka 2.5.2019. Bohužel nebudeme mít kde upéci pizzu, ani vařit jiná jídla a z toho důvodu nebude fungovat ani rozvoz. Vše potřebuje svoji údržbu a nejinak je to s naší restaurací. Prostory restaurace jsou již nějaký čas nové a útulnější, teď to čeká i kuchyňské prostory. Po dokončení rekonstrukce, bude naše kuchyně modernější a příprava vašeho jídla, bude pro nás ještě větší zábavou a radostí.

 

Nadešel ten správný čas, pizza Zdarma je tu zas!

Opět musíme zopakovat oblíbenou nedělní akci. V neděli 31.3.2019 od nás dostanete pizzu zdarma. Stačí si objednat alespoň tři pizzy a tu nejlevnější z nich od nás máte zdarma. Tato akce platí pro návštěvu restaurace i rozvozy.

 

 


Nová nedělní akce! Hlavně pro milovníky těstovin. 

V neděli 24.3. jsme pro vás opět připravili novou akci. Tentokrát hlavně pro ty, co mají rádi těstoviny a když jsou navíc zapečené…..no ochutnejte a uvidíte. Za zvýhodněnou cenu získáte Penne con Pollo, ve kterých najdete Penne, smetanu, pórek, kuřecí maso, česnek, bazalku a sýr. A pokud si je budete chtít nechat dovézt, tak stačí nahlásit číslo 91.

A nezapomeňte nás sledovat zde, nebo na našem Facebooku, protože nedělní akce se u nás stávají již tradicí.


Přijďte posedět a dát si dobré jídlo s limonádou Koli zdarma 

Od úterý do pátku, od nás dostanete ke každému jídlu limonádu Koli dle vlastního výběru. Tato akce platí pouze při návštěvě restaurace, ve dnech 19-22.3. a  26-29.3.

 

 


Pizza Zdarma i tuto neděli

Pro velký úspěch této akce, jsme se rozhodli i tento víkend akci zopakovat. V neděli 17.3.2019 od nás dostanete pizzu zdarma. Stačí si objednat alespoň tři pizzy a tu nejlevnější z nich od nás máte zdarma. Tato akce platí pro návštěvu restaurace i rozvozy.


 

Pizza Zdarma

v neděli 10.3.2019 od nás dostanete pizzu zdarma. Stačí si objednat alespoň tři pizzy a tu nejlevnější z nich od nás máte zdarma. Tato akce platí pro návštěvu restaurace i rozvozy.

 

 


Nově na čepu Budvar 33

od 8.2.2019 máme na čepu novinku Budějovického Budvaru. Budvar 33, který je výjímečný zejména svou hořkostí.


Rozšířená nabídka vín

naše nabídka vín se rozrostla. V nabídce najdete i jakostní vína z vinařství CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s. , které patří mezi nejvýznamnější a nejstarší vinařství v České republice. Jedná se o firmu rodinného typu s hlubokými moravskými kořeny a tradicemi. Přijďte posedět k praskajícímu krbu a dejte si dobré víno z naší nabídky.

 


Každá 10 pizza zdarma

Od 6.11.2018 jsme nově zavedli věrnostní program pro ty, kteří si objednají pizzu s sebou a přijdou si pro ni do naší provozovny. Při první návštěvě u nás dostanete kartičku a razítko. Každá vaše další objednávka s vlastním odnosem = razítko do kartičky. No a desátá pizza je pro vás ZDARMA*

* věrnostní program se nevztahuje na konzumaci v restauraci a na rozvoz. Pizza zdarma je jakákoliv pizza v ceně do 125,-Kč. Pokud si vyberete pizzu dražší, doplatíte si pouze rozdíl v ceně. Cena obalu je již zahrnuta.


Rodinná pizza 60 cm

Víte jak vypadá a jak velká je naše rodinná pizza? To že má 60 cm si přečtete, ale málokdo si ji dokáže ve skutečnosti představit. Tak se podívejte po kliknutí na tento odkaz: RODINNÁ PIZZA  


Modernizace vnitřních prostor

Úspěšně jsme dokončili částečnou rekonstrukci vnitřních prostor. Chceme pro vás vytvořit ještě lepší prostředí, tak aby jste se u nás cítili opravdu dobře. A budeme v tom pokračovat i nadále.


Nově platby kartou

Na základě poptávky našich hostů, jsme zavedli v naší provozovně i platbu kartou. Nyní se již nemusíte bát, jestli u sebe budete mít dostatečnou hotovost.


Otevírací dobu naleznete zde: OTEVÍRACÍ DOBA 

Rozvozový leták si otevřete nebo stáhnete zde: ROZVOZY

 


Pizzerie a restaurace Domino má v Klatovech dlouholetou tradici. Od roku 2017 má nového majitele a od této doby neustále pracujeme na vylepšení našich služeb. Měníme nabídku jídel, zlepšili jsme vnitřní vzhled, vybudovali zcela novou terasu.  Rozvozy jídel zajišťujeme každý den, kromě pondělí, kdy máme zavřeno. Rozvoz, je po Klatovech, ve většině případů zdarma. V naší nabídce nenaleznete jen pizzu, ale také těstoviny, pokrmy z brambor, výborné domácí gnocchi a další. Nejnověji máme v nabídce opravdu širokou nabídku burgerů.