Kontakt

Ve dnech 24.12 a 25.12. bude zavřeno

Ani nevíme, jestli zde stále upravovat otevírací dobu. Vládní nařízení, to je taková houpačka a co platí dnes, nemusí platit již zítra. Nejaktuálnější informaci o tom, jak fungujeme získáte asi telefonicky. Pokud nám nezavřou i  VÝDEJNÍ OKÉNKO, bude fungovat do 20.00 hod. ROZVOZY se zatím ale nijak nemění a tak si v klidu objednejte své jídlo i domů. Objednat si můžete i po 20-té hodině telefonicky, max. půl hodiny před koncem standardní otevírací doby, která je uvedena níže.

Vyzkoušejte náš nový jídelní lístek a mrkněte se i na konec, kde na vás čeká překvapení v podobě spousty variant burgerů. Nový lístek si otevřete po kliknutí na tento odkaz: NOVÝ JÍDELNÍ LÍSTEK

Vídeňská 754, Klatovy 339 01 

Tel: 608 666 499 nebo 376 320 872

E-mail: domino@pizza-domino.cz

IČ: 06334687

Níže uvedená provozní doba je standardní. Jsme tu stále pro vás a máme otevřeno.  Jídlo si můžete objednat domů, rádi vám ho zdarma dovezeme. Také si pro svoji pizzu, můžete přijít osobně.

Otevírací doba:  Út-Čt:  10.30-22.00

                            Pá-So: 10.30-23.00

                            Ne:       12.00-22.00

                            Po:       Zavřeno

Poslední objednávku pro rozvoz přijímáme 30 minut před ukončením provozní doby.


Pizzerie a restaurace Domino má v Klatovech dlouholetou tradici. Od roku 2017 má nového majitele a od této doby neustále pracujeme na vylepšení našich služeb. Měníme nabídku jídel, zlepšili jsme vnitřní vzhled, vybudovali zcela novou terasu.  Rozvozy jídel zajišťujeme každý den, kromě pondělí, kdy máme zavřeno. Rozvoz je po Klatovech zdarma. V naší nabídce nenaleznete jen pizzu, ale také těstoviny, pokrmy z brambor, výborné domácí gnocchi a další. Nejnověji máme v nabídce opravdu širokou nabídku burgerů.

Rozvozy jídel fungují !!!
Dovolujeme si upozornit, že z důvodu nařízení vlády je uzavřena pouze restaurace. Rozvozy i osobní vyzvednutí přes okénko jsou v obou případech možné.